Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт фортепіанної музики

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Солістка – професор Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського, заслужена артистка України Алла Кащенко
В програмі: Бах-Бузоні «Чакона», Лисенко «Пісня кохання», «Сумний спів», Рахманінов Прелюдія Ля-бемоль мажор, Прелюдія соль-діез мінор, Прелюдія мі-бемоль мажор, Прелюдія до мінор, Ф.Шопен Балада №1 соль мінор, Ноктюрн ре-бемоль мажор ор.27, Мазурка до-діез мінор ор.30, Вальс ор.69 ля-бемоль мажор, Вальс ор.42 ля-бемоль мажор. Полонез-фантазія ор.61 ля-бемоль мажор

Алла Кащенко - видатна українська піаністка. Закінчила Київську консерваторію в класі професора Степаненка М.Б. та аспірантуру у професора Сєчкіна В.В. Стажувалась у Москві у професора Александрова О.О. і двічі - у Франції - у відомого піаніста сучасності Еріка Едсіка, учня А.Корто, а також у професора Ж.Мутьє.

 Українська піаністка Алла Кащенко належить до найбільш визначних і знаних у світі інтерпретаторів класичної і сучасної фортепіанної музики. Її виступи в концертних залах України, Росії, Франції, США завжди викликали захоплення як публіки так і фахівців.

 Алла Кащенко володіє глибоко індивідуальним виконавським стилем. Вона знаходиться у постійному творчому пошуку, спрямованому в глибинну сутність мистецтва.

 Постійно концертує в Україні та за її межами. Гастролювала в Росії, США, Франції, Германії, Білорусії. Має фондові записи на Українському радіо. Записала компакт диски з творами Баха, Шостаковича, Скрябіна, Берга, Степаненка. Творчою домінантою її репертуару є твори Баха, Моцарта, Шопена, Дебюссі, а також композиторів XX ст.

 Характерною особливістю стилю Алли Кащенко є пристрасність висловлювання й імпровізаційність, які дисциплінуються владою інтелекту та сильною виконавською волею.

 Інтонаційна вишуканість поєднана з абсолютною точністю відтворення авторського тексту, психологічне проникнення в неповторну стилістику кожного автора, артистизм і темперамент - основа творчої індивідуальності видатної української піаністки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт фортепіанної музики відбудеться 17 травня 2017, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма