У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гранд-шоу «Легенда – Леонид Утесов»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Гранд-шоу «Легенда - Леонід Утьосов»

Режисер - народний артист України Іван Шепелєв

Джаз-оркестр DNIPRO BAND

... З усіх радянських "суперзірок" Леонід Утьосов був найдемократичнішим і доступним. І дня не міг прожити без спілкування, поза компанії і навіть в глибокій старості, будучи вже хворим і прикутим до будинку, страждав, якщо залишався на самоті хоча б на півгодини. На щастя для нього, таке траплялося вкрай рідко, бо не тільки друзі та близькі знали про його унікальний талант оповідача історій, якими він щедро ділився практично з будь-яким співрозмовником. За життя Утьосова вийшли три його автобіографічні книги, які користувалися величезним успіхом. Кількість же присвячених йому книг і статей просто не піддається обліку.

У нашому концерті у кожного періоду життя великого співака є свій виконавець.

У ролі джаз-оркестру Утьосова - джаз-оркестр Дніпропетровської філармонії під керуванням Юрія Іщенка.

Також в концерті бере участь джаз-балет «Каданс», хореограф Марія Сашенкова.

Режисер, автор сценарію і ведучий - народний артист України Іван Шепелєв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Гранд-шоу «Легенда – Леонид Утесов» відбудеться 14 червня 2017, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+