У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Танцевальный перформанс "Шульхан Арух"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Проект Эрнесто Леви и Тамар Рабан (Израиль) с участием украинских исполнителей.

Это действие будет постепенно трансформировать этот организованный мир в хаос, где возникает новый порядок вещей и собираются куски обломков. Звучит как побочный продукт, который происходит, подчеркивая работу ритуальных, магических и мифологических элементов.

На иврите «Сплитские судьи» («Шевират хакелим») - это термин
Интересные дополнительные значения:
1. Нарушение правил
2. Радикальное изменение
3. (Еврейский мистицизм) - процесс творения.

Шульхан Арух (иврит: ערוש שולחן, буквально «столовый набор») - письменная кодификация или руководство пользователя Halacha (еврейский закон), составленный раввином Йосефом Каро в 16-м
века. Вместе со своими комментариями он часто считается самой авторитетной коллекцией Галахи со времен Талмуда. Проект выполнен в направлении дада искусства.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Танцевальный перформанс "Шульхан Арух" відбудеться 7 червня 2017, 18:00, середа в Музей «Літературне Придніпров'я». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+