По щучому велінню

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо на казку «По щучому велінню»

Марко Кропивницький
Казка за народними мотивами

Режиссер – Олексій Владимиров
Художник-постановник – Станіслав Петровський
Виконавчий художник – засл. працівник культури Укр. Володимир Бобров
Музичне оформлення – Юрій Бєднік
Хореограф – В’ячеслав Івлюшкін

У ролях: засл. артисти України В.Бережницький, В.Мойсеєхнко, Н.Ніколаєва, М.Постолака, артисти С.Гордельянов, І.Кирильчатенко, Я.Безкоровайний, В.Олійник,Т.Башкатова, С.Сушко, Г.Самара, К.Чернявський та інші.

Мораль казки українського класика Марка Кропивницького ясна, як день: живи чесно і праведно, не лежи на печі, склавши руки, борись за щастя і воно обов’язково прийде!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

По щучому велінню відбудеться 14 червня 2017, 10:30, середа в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах