У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

По щучому велінню

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо на казку «По щучому велінню»

Марко Кропивницький
Казка за народними мотивами

Режиссер – Олексій Владимиров
Художник-постановник – Станіслав Петровський
Виконавчий художник – засл. працівник культури Укр. Володимир Бобров
Музичне оформлення – Юрій Бєднік
Хореограф – В’ячеслав Івлюшкін

У ролях: засл. артисти України В.Бережницький, В.Мойсеєхнко, Н.Ніколаєва, М.Постолака, артисти С.Гордельянов, І.Кирильчатенко, Я.Безкоровайний, В.Олійник,Т.Башкатова, С.Сушко, Г.Самара, К.Чернявський та інші.

Мораль казки українського класика Марка Кропивницького ясна, як день: живи чесно і праведно, не лежи на печі, склавши руки, борись за щастя і воно обов’язково прийде!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

По щучому велінню відбудеться 14 червня 2017, 10:30, середа в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+