У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вокал-шоу «Консонанс», з програмою Музичний ринг

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вокал шоу КОНСОНАНС з програмою МУЗИЧНИЙ РИНГ

Художній керівник Євгенія Нічвеєва

Вокал шоу "Консонанс" відкриває нові можливості. На цей раз колектив, розколотий творчими суперечками на дві співочі гурти, починає справжній музичний батл. Хто проти кого "дружить"? Чия майстерність переконливіше?

Та й взагалі - хто переможе: "консонанс", або ... "консонанс"? Чого більше в програмі Ринг Тон: рингу, або пісень?
Універсальний відповідь на всі ці та інші питання вже 26 жовтня 2017 в філармонії. Стартовий гонг пролунає о 19:00. Але хто ж почує фінальний ..?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вокал-шоу «Консонанс», з програмою Музичний ринг відбудеться 26 жовтня 2017, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.