Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Стас Михайлов

24 березня 2013, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Имя заслуженного артиста России Стаса Михайлова знакомо всем ценителям хорошей музыки. За его мужественными плечами больше десяти альбомов, аншлаговые концерты во многих странах и всенародная слава замечательного певца, талантливого композитора и поэта. Его глубокие и лирические песни затрагивают самые потаенные уголки человеческой души и надолго остаются жить в наших сердцах. А сильный вокал и качественные аранжировки делают выступления воистину неповторимым.

 

 

Артист представит новую концертную программу «Я открою свое сердце…». В текстах песен не будет вычурных слов и изящных фраз, только искренние чувства и личный опыт, которые оставят незабываемое впечатление, наполненное душевностью и настоящей любовью.
Секрет ошеломительно успеха Обладателя Золотого Граммофона и титула "Артист Года" в том, что он не останавливается на достигнутом, постоянно совершенствуя себя в творческом плане, пытаясь все больше и больше удивлять своих почитателей.
 
 
 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Стас Михайлов відбудеться 24 березня 2013, 19:00, неділя в Стадіон "Метеор". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма