Стас Михайлов

24 березня, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Имя заслуженного артиста России Стаса Михайлова знакомо всем ценителям хорошей музыки. За его мужественными плечами больше десяти альбомов, аншлаговые концерты во многих странах и всенародная слава замечательного певца, талантливого композитора и поэта. Его глубокие и лирические песни затрагивают самые потаенные уголки человеческой души и надолго остаются жить в наших сердцах. А сильный вокал и качественные аранжировки делают выступления воистину неповторимым.

 

 

Артист представит новую концертную программу «Я открою свое сердце…». В текстах песен не будет вычурных слов и изящных фраз, только искренние чувства и личный опыт, которые оставят незабываемое впечатление, наполненное душевностью и настоящей любовью.
Секрет ошеломительно успеха Обладателя Золотого Граммофона и титула "Артист Года" в том, что он не останавливается на достигнутом, постоянно совершенствуя себя в творческом плане, пытаясь все больше и больше удивлять своих почитателей.
 
 
 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Стас Михайлов відбудеться 24 березня, 19:00, неділя в Стадіон "Метеор". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+