Голодна кров

25 листопада 2017, 17:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Двоє студентів-кінематографістів з Москви їдуть на дипломну практику в українське село. Випадково потрапивши «не в те» село, замість щасливого колгоспного життя, яке хлопці готувалися знімати, вони стикаються з жахливою реальністю голодомору. Прийняти цю нову реальність чи сховатися від неї за свою комсомольську свідомість – питання на кшталт гамлетівського «бути чи не бути». 
Вистава побудована на синтезі психологічного і поетичного театру, без побутових та натуралістичних подробиць. Масові сцени вражають просторовим та пластичним вирішенням.
У фестивалі «Січеславна» вистава отримала наступні нагороди: кращий епізод, краща чоловіча роль другого плану, краща головна жіноча роль, краща головна чоловіча роль, краще пластичне рішення, краща драматична вистава, Гран-прі. 
Вистава «Голодна кров» висунута на здобуття Національної премії імені Шевченка.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Голодна кров відбудеться 25 листопада 2017, 17:00, субота в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах