У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дядечко Клоун та мишеня Миц-ик

Продаж припинено
минула подія

Про подію

В доме Дядюшки Клоуна, тайком от хозяина, живет забавный Мышонок. Он заботливо наводит чистоту и порядок в квартире. Дядюшка не может понять, кто это все время так страшно шуршит, и приносит в дом Котенка, чтобы избавиться от шуршания. Оказывается, что Мышонок - это добрая ласковая душа и ему жаль покидать Дядюшку, надо подружиться с Котенком! А вот почему Котенка и Мышенка назвали Кыц-Ик и Мыц-Ик? Вы про это скоро узнаете, и еще много чего откроете для себя интересного про человеческой душе, об отзывчивости и чуткости в отношениях.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дядечко Клоун та мишеня Миц-ик відбудеться 23 грудня 2017, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+