Творческий вечер народного артиста СССР Льва Дурова

28 лютого 2013, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Лев Дуров  в Днепропетровске!

По приглашению  Центра «Менора» в Днепропетровск приезжает Народный артист СССР Лев Константинович Дуров.
За неутомимость его называют "вечным двигателем" и "человеком-метеором". За плечами у артиста больше 200 киноролей, десятки режиссёрских работ, а сколько раз он выходил на сцену в театре –  и сам подсчитать не может. 
Те, кому посчастливилось побывать на творческих вечерах Льва Константиновича, вспоминают их как праздник искрометного юмора. Веселые истории из театральной жизни и неувядающий оптимизм «капитана королевских мушкетеров» не оставляют равнодушной даже самую требовательную публику. 
Приходите на встречу! Лев Константинович расскажет о себе, друзьях, коллегах, поделится знаменитыми байками, ответит на вопросы зрителей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Творческий вечер народного артиста СССР Льва Дурова відбудеться 28 лютого 2013, 19:00, четвер в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+