Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Верка Сердючка

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Всех, кто хочет получить мощный заряд позитива, приглашаем на концерт Верки Сердючки в Театре Оперы и Балета,, который состоится 2 марта 2013 года.

Этот эпатажный проект - один из самых успешных на эстраде всего постсоветского пространства.

Уже более десяти лет держится на сцене Верка Сердючка, не переставая веселить публику своими задорными песнями и остроумными шутками. Поклонники непредсказуемого артиста всегда рады встречам со своим кумиром.

Кроме яркого комедийного таланта, Андрей Данилко еще и очень музыкален. Он выпустил несколько популярных альбомов. А в 2007 году Верка Сердючка победила в национальном отборе и представляла Украину на Евровидении, где без труда заняла второе место. Где бы ни выступала Сердючка, она всегда это делает весело, оригинально и талантливо.

Предлагаем вам купить билеты на концерт Верки Сердючки и провести приятный вечер в компании непревзойденного Андрея Данилко.

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Верка Сердючка відбудеться 2 березня 2013, 19:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма