Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Кохання, зрада, кохання?..

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Муж любит мастерить, жена любит кактусы, её любовник любит «выпить», любовница мужа любит выходить замуж… Муж и жена приглашают двоих своих друзей на вечеринку, все четверо связанные между собой сложными отношениями, и каждый ожидает решения своей судьбы сегодня, или никогда! Это очень весёлый спектакль, в то же время – поучительный. Искромётный, ироничный диалог делает его привлекательным для зрителей от 17 до 71 года

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Кохання, зрада, кохання?.. відбудеться 24 лютого 2018, 16:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+