Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Творческий вечер Виктора Шендеровича "Шендерович живьем"

16 квітня 2013, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Творческий вечер Виктора Шендеровича

«Шендерович живьем»

 

С концертом, составленным из самых смешных сюжетов и историй, Виктор Шендерович с успехом выступает от Москвы и Нарьян-Мара до Мельбурна и Сан-Франциско.Короткая ироническая проза и драматургия Шендеровича завоевали признание публики еще в конце восьмидесятых. Он не боится изобличать политиков и известных людей – и делает это с удовольствием!

 

Его «деревня Гадюкино», с легкой руки Геннадия Хазанова, вошла в российский фольклор. Театр «Черные ходики» – короткие парадоксальные диалоги Шендеровича в авторском исполнении – тоже давно стали его фирменным знаком.

 

Виктор Шендерович

Российский писатель-сатирик, теле- и радиоведущий, сценарист легендарной программы "Куклы", публицист, общественный деятель.Лауреат многих премий в области юмора и публицистики. Публикуется в журнале «The New Times», сотрудничает с радио «Эхо Москвы» и радио «Свобода».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Творческий вечер Виктора Шендеровича "Шендерович живьем" відбудеться 16 квітня 2013, 19:00, вівторок в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма