У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сирена и Виктория

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Александр Галин
 
Сирена и Виктория
 
Комедия на модную тему!
 
         Сирена и Виктория – две женских судьбы, в чем-то очень разных, а в чем-то очень похожих. Одна из героинь с экзотическим именем Сирена внезапно для себя стала современной хозяйкой жизни, другая же – Виктория, доктор наук, живет за счет частных уроков. Судьба сводит их вместе. Сирена решает устроить личную жизнь Виктории, своего репетитора и подруги. Она приглашает Константина. Вот тут-то все и началось… Итак, искрометная комедия со счастливым финалом.
В спектакле заняты: з.а.У. Н. Масальская и др.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Сирена и Виктория відбудеться 15 березня 2018, 18:30, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+