У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Нунча в ритме Flame

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Нунча в ритме Flame
 
Наталья Новостройная
 
(по мотивам произведения «Сказки об Италии» -
музыкально-драматическое прочтение)
 
 «Ее звали Нунча…  она была простой торговкой овощами, самым веселым человеком в мире,  первой красавицей и лучшей «танцоркой» квартала Святого Якова… она жила, радуясь сама, на радость многим, приятная для всех, пока… ее дочь, повзрослев, засияла звездою, такою же яркой, как мать…»  И тут началась история противостояния жизненного опыта и юношеской дерзости, человеческого достоинства и неуступчивой нетерпеливости,.. словом, та самая история двух женщин, записанная Горьким в Италии, живо звучащая и сегодня…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Нунча в ритме Flame відбудеться 28 березня 2018, 18:30, середа в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+