У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ісус (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Либретто, постановка, хореография - Олег Николаев, заслуженный артист Украины

Дирижер-постановщик – Юрий Пороховник, заслуженный деятель искусств Украины

Художник-постановщик – Дарья Белая

Хормейстер - Валентин Пучков - Сорочинский, заслуженный деятель искусств Украины

Хореографическое действо «Иисус», знаковое событие в театральной и культурной жизни не только Днепропетровского региона и Украины, но и в мире, т. к. аналогов этого спектакля в театральном пространстве не существует. Основой для спектакля стала музыка голливудского композитора Джона Дебни написанная к известному фильму Мела Гибсона «Страсти Христовы».

Автору нашего спектакля Олегу Николаеву, удалось, казалось бы невозможное, заполучить разрешение голливудской знаменитости на бесплатное использование музыки для воплощения своей идеи в создании грандиозного спектакля. Задействовать в спектакле одновременно балет, солистов оперы, хор и оркестр, пересказать с их помощью евангельскую историю не пытался еще никто, наш театр первый. Нигде и ни в чем не повторяя кинематографическую постановку, Николаев создал оригинальную версию вечной загадки Христа, не перестающей будоражить человечество на протяжении столетий.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ісус (балет) відбудеться 6 квітня 2018, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.