Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ДДТ «Сольник»

1 червня 2013, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

ДДТ «Сольник»

 

Юрий Шевчук и группа ДДТ музыка, которых давно вышла за рамки обычного творчества рокеров, снова готовы удивлять своих слушателей.

1 июня во Дворце спорта «Метеор» музыканты представят программу «Сольник», презентация которой состоялась в 2011 году в России и имела оглушительный успех. Идея возникновения программы возникла в связи с выпуском книги Юрия Шевчука «Сольник».

 

«Сольник» - это полноценный состав ДДТ без ограничений и сокращений.

Это самые известные хиты: Родина, Дождь, Это все, Просвистела, Свобода.

Это не просто концерт, это особое действо в котором переплетается музыка, стихи, диалоги со зрителями и как всегда живой, пульсирующий узнаваемый рок-н-ролл.

Музыканты привезут свои лучшие песни в импровизационных и акустических вариантах.
Это тот самый живой рок от ДДТ, но с абсолютно другой стороны

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ДДТ «Сольник» відбудеться 1 червня 2013, 19:00, субота в Стадіон "Метеор". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма