Любовний напій (опера)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Комическая опера в 2-х действиях

Композитор - Г. Доницетти

Режиссер- Ж. Чепела

Дирижер - Н. Яцкив

Художник - О. Татаринов

И буду я, поверьте, Бессмертен после смерти!

Так видел свое будущее 14-летний Гаэтано Доницетти, родом из итальянского городка Бергамо. Основания для оптимизма имелись. «Он станет великим композитором», - верили его учителя. Добавим: если б захотел, мог выйти и в поэты. Но Доницетти выбрал музыку. «Я не ленив от природы, доказательством тому 57 опер, написанные мной». Он был не только талантлив и творчески плодовит (с необыкновенной легкостью сочинял музыку), его отличала железная воля. «Я тружусь, как грузчик. Денег мало, трудов много. Но я должен потрясать своей музыкой тех, кто жаждет красоты». Оперу «Любовный напиток» композитор сочинил за две недели. Случилось это ровно 185 лет назад. С тех пор эта веселая, изящная, остроумная музыкальная комедия не перестает радовать зрительские сердца.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Любовний напій (опера) відбудеться 10 травня 2018, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах