Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Семён Слепаков

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Семен Слепаков – бард, квнщик, продюсер и автор скетчей. Но многие знают и любят Семена прежде всего за его песни. Слепаков продюссирует ComedyClub, и иногда его можно увидеть на сцене, исполняющим шуточно-сатиричные песни под гитару.

 

За два года харизматичный бард написал исполнил и исполнил около 30 песен, которые сразу ушли в народ, их мигом растащили на цитаты, а черную бороду Семена стали узнавать во всем мире

 

В прошлом — капитан команды КВН «Сборная Пятигорска».

 

Продюсер и главный автор шоу «Наша Russia» (ТНТ), резидент «Комеди клаб» (ТНТ), продюсер и сценарист комедийных сериалов «Интерны», «Универ» и «Универ. Новая общага». Входил в авторскую группу спецпроектов на Первом канале («Весна с Иваном Ургантом», «Новый год на Первом»). Снимается в проекте телеканала ТНТ «Comedy Баттл» в качестве судьи.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Семён Слепаков відбудеться 16 квітня 2013, 19:00, вівторок в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма