Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Пикник

12 квітня 2013, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Для грядущего тура придумано множество хитростей музыкальных и визуальных. Предугадать, какие из них войдут в программу, а какие останутся лишь на бумаге, невозможно.

Группа Пикник готовит новую концертную программу Декаданс. Так же называется песня из готовящегося к выходу альбома.

Музыкальная часть оттачивается в карельских лесах, в "летней загородной резиденции" Пикника. Уже очевидно, что как минимум четыре из десяти новых песен обретут концертное звучание.

Поиски сюжета и драматургии действа привели к созданию новых персонажей и декораций. Из черновиков и набросков, благодаря стараниям художника Лео Хао, материализовалась Спутница Кентавра.

Сценарий ее участия в шоу зависит от работы сложных механизмов, приводящих персонажа в движение. Специально для этого в песне "Декаданс" создается "свободное пространство".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Пикник відбудеться 12 квітня 2013, 19:00, п’ятниця в ПК "Металург". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+