Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Холмс женится

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Известно ли Вам, что Шерлок Холмс был женат?!Подробности сенсационной этой новости можно узнать на спектакле «Шерлок женился!». Остроумная и эксцентричная музыкальная комедия раскрывает тайны частной жизни знаменитого сыщика. Невинная ложь любимой супруги, посмевшей скрыть от ревнивого мужа встречу в ресторане с неизвестным Холмсу мужчиной, вызвает грандиозный скандал. Терпение супруга лопнуло! Все кончено! Он уходит навсегда! Но прежде разъяренный Холмс найдет того «болвана и негодяя», который разрушил его семейное счастье, и «убьет его как собаку». Попытки жены объяснить ревнивцу, что «болван и негодяй» - ближайший друг Шерлока, доктор Ватсон, безрезультатны.О том, как вернули в семью гениального детектива, узнаете на нашем спектакле.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Холмс женится відбудеться 5 червня 2018, 19:00, вівторок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+