Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Норма" (опера)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

В. Белліні
 
"НОРМА"
 
Лібрето Ф. Романі
 
за мотивами однойменної трагедії М. Бельмонте і А. Суме
 
Диригент-постановник - Ю. Пороховник, заслужений діяч мистецтв України
 
Режисер-постановник - Ж. Чепела;
 
Хормейстер - В. Пучков-Сорочинський, заслужений діяч мистецтв України
 
У всі часи світом править Любов. Нездоланна прірва розділяє Норму і Поллиона, головних героїв опери. Вона - верховна жриця друїдів, поневолених Римом. Він - ворог, позбавив її народ свободи. Фатальна пристрасть вражає обох. Відтепер Поллион таємний коханий Норми і батько її дітей.
 
Борг і почуття борються в душі героїні. Свою провину Норма спокутує очисної жертвою. Підкорений силою духу улюбленої, Поллион слідом за нею сходить на вогнище.
 
Неймовірний драматизм подій доповнюють фантастично прекрасні мелодії Белліні. Слухаючи їх, віриш в кредо композитора: «Опера повинна змушувати людей плакати, тремтіти і вмирати, завдяки співу».
 
Прем'єра відбулася 2 червня 2018р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Норма" (опера) відбудеться 21 жовтня 2018, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+