Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

АукцЫон

22 листопада 2013, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

о многочисленным просьбам.
Юбилейный концерт. 30 лет группе.
 
Группе АукцЫон в этом году исполняется тридцать лет. 14 мая 1983 года коллектив был принят в Ленинградский рок-клуб, эта дата и считается Днем рождения команды.
Когда АукцЫон на сцене, все идет не по заранее подготовленному сценарию, а естественно, так же, как идут природные процессы, как течет река или дует ветер. Именно поэтому предугадать, чего ожидать от их концерта, невозможно. Музыканты сами не раз признавались, что даже они не знают, каким будет выступление – веселым или грустным, философским или хулиганским. На сцене АукцЫон существует «здесь и сейчас», и именно поэтому каждый его концерт уникален. А спрогнозировать можно лишь то, что будет неожиданно, немного эксцентрично, ярко и очень музыкально!
После практически 5-летнего перерыва концерт легендарной группы в полном составе состоится в Днепропетровске!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

АукцЫон відбудеться 22 листопада 2013, 19:00, п’ятниця в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма