У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Симфо-Концерт "Мільйон АЛЛих Роз"

Перенесення майданчика
минула подія

Новий майданчик

Про подію

Даний захід перенесено в новий зал і на нову дату.
Всі квитки дійсні.

Якщо Вам не підходить нова дата або новий майданчик - Ви можете повернути свої квитки, для цього:

Повернення фізичних квитків (куплених в касах міста) буде здійснюватися в нашому офісі за адресою вул. Володимира Мономаха (Московська), 7, ТЦ "Мерлін-центр", 3-й поверх, 305 офіс з 11:00 до 17:00 в будні дні.

Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої були придбаниі квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту
[email protected] з темою "Відміна Сімфо-Концерт Миллион АЛЛых Роз Дніпро", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Симфо-Концерт "Мільйон АЛЛих Роз" відбудеться 9 листопада 2018, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+