Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Роман Карцев «Родился я в Одессе» Юбилейный вечер

11 вересня 2013, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Роман Карцев – Народный артист России, «Легенда Одессы», актер Московского театра миниатюр под руководством Михаила Жванецкого. На вечере «Родился я в Одесссе» прозвучат миниатюры и диалоги Р. Карцева, С. Альтова, М. Жванецкого. Вы вспомните незабываемые истории о “раках маленьких по три рубля и больших по пять”, о начальнике транспортного цеха. 
Вас ждет настоящий одесский юмор! Приходите и смейтесь от души!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Роман Карцев «Родился я в Одессе» Юбилейный вечер відбудеться 11 вересня 2013, 19:00, середа в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+