Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ERISIONI

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 
Ансамбль «Эрисиони».
Легендарное грузинское этношоу в Днепропетровске!
 
Грузинский государственный академический ансамбль песни и танцев «Эрисиони» — один из самых масштабных проектов в стиле «этно», не уступающий по своей зрелищности таким мировым этношоу, как ирландские Lord Of The Dance или River Dance. 
 
Более 100 талантливых артистов в составе ансамбля не только танцуют, применяя сложнейшие акробатические элементы, но и поют «вживую», используя знаменитые грузинские традиции многоголосного пения. Танцоры «Эрисиони» одни из немногих в мире владеют искусством танца «тойпойнт» в мягких кожаных балетных туфлях на кончиках пальцев. 
 
Вы увидели и услышали танцы и песни, которые отражают уникальный колорит различных уголков Грузии, дополненные потрясающими костюмами, декорациями, игрой света и фантастическим темпераментом артистов!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ERISIONI відбудеться 30 вересня 2013, 19:00, понеділок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+