Акваріум, ювілейний тур - БГ65

Тривалість
02:30

Опис

Концерт перенесено з 14.12.2018 на 11.06.2019. Всі квитки дійсні.
 
Якщо вам не підходить нова дата Ви можете повернути квитки, для цього:
 

Повернення фізичних квитків (куплених в касах міста) буде здійснюватися в нашому офісі за адресою вул. Володимира Мономаха (Московська), 7, ТЦ "Мерлін-центр", 3-й поверх, 305 офіс з 11:00 до 17:00 в будні дні.

Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої були придбаниі квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту
 [email protected] з темою "Акваріум Дніпро", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви 

 
 
 
Зустрічайте у своєму місті!
 
БОРИС ГРЕБЕНЩИКОВ та група «АКВАРІУМ» З НОВОЮ ПРОГРАМОЮ «ДВЕРІ ТРАВИ»
 
Ювілейний тур по Україні: «БГ — 65» !!!
 
Філософія, що пройшла через покоління! Лірика, що проросла крізь каміння і терни волелюбності і протесту Його Величності Рок-н-Ролу! Думка, яка лине далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він — легендарний Борис Гребенщиков!
 
Цього року Отцю Російського Року, Поетові і Музикантові виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені — виступами в турі містами України.
 
Компанія «Квартал-Концерт» представляє:
 
12 грудня — ХЕРСОН (КЗ «Ювілейний»);
13 грудня — ЗАПОРІЖЖЯ (ПК ДСС);
14 грудня — ДНІПРО (ПК «Шинник»);
15 грудня — ХАРКІВ (VictoryHall);
17 грудня — ХАРКІВ (ПК Студентів).
Також у рамках ювілейного туру «БГ- 65», Акваріум зіграє 8 грудня у Києві та 10 грудня в Одесі.
 
Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі і філософському регі. І що зачудовує- ані група, ані її засновник БГ не стали ретро-гуртом, незважаючи на тривалий творчий шлях. Їх музика метка і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, відшукуючи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.
 
Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави». Це на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-річчя, знайшлося справдешнє та істинне звучання.
 
«Ця пісня для мене визначальна, бо це перша моя пісня, котра мені по-справжньому сподобалася — вона була якоюсь не „самодіяльною“, а"справжньою». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів рано вранці на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав свіженький «Сильмарилліон» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прямим продовженням лісів Белеріанда,«- розповів Борис Гребенщиков про пісню» Двері Трави»(2017).
 
БГ і група «Акваріум» — як і раніше АКТУАЛЬНА і НЕЗРІВНЯННА! Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без лайки», чия музика і вірші сповнені глибоким і справжнім змістом, продовжують грати — і на Світових Сценах і спонтанно на площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість — це не стільки сценічне мистецтво, скільки щира, чесна, вічна музика і вірші про життя у стилі рок-н-рол.
 
На концерті «Двері Трави» на вас чекає:
 
Оновлений склад.
 
Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень.
 
Тривалість концерту — 2,5-3 години.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Акваріум, ювілейний тур - БГ65 відбудеться 11 червня, 19:00, вівторок в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

+ Питання FaQ Відповідь