Воспитание Риты

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль «Воспитание Риты»
 
Комедия
 
Лирическая комедия!
Легкая, парадоксальная, жизнеутверждающая комедия в постановке Кшиштофа Занусси «Воспитание Риты». Призыв не бояться перемен, даже если придется совершить невероятное – разрушить привычный мир стереотипов и ступить на неизвестную территорию. 
Вы откроете любимых актеров в новом амплуа. На одном дыхании проживете вместе с ними историю невероятного перевоплощения. Известный актер Александр Ковтунец и суперзвезда «Шести кадров» на канале СТС Ирина Медведева, знаменитый на всю Россию «Сват» Федор Добронравов - заставят вас плакать и смеяться. По-новому взглянуть друг на друга, пережить чудесные моменты, когда жизнь начинается заново, увидеть, какие плоды приносит просвещение, как меняется жизнь двух людей, как непредсказуема бывает любовь….
Кшиштоф Занусси снова говорит о вечных ценностях - без догм, иронично, со вкусом. Cвоим поклонникам режиссер готовит сюрприз, который пропустить нельзя. «Воспитание Риты» - спектакль, после которого хочется жить.
 
В ролях:
Фрэнк - Федор Добронравов,
Рита - Ирина Медведева,
Бомж - Александр Ковтунец.
 
Режиссер - Кшиштоф Занусси.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Воспитание Риты відбудеться 9 жовтня 2013, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах