Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Филипп Киркоров

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Гранд премьера шоу «ДруGoy» прошла при абсолютных аншлагах в Кремле, концерты прокатились по множеству стран с неизменным успехом: от Прибалтики и Болгарии до стран Европы и самых престижных залов Нью-Йорка и Лас-Вегаса. Музыкальный критик Гуру Кен (Вадим Пономарев) пишет: «Филипп Киркоров превзошел самого себя. Такого фантастического сложнопостановочного шоу не делал даже он сам за всю свою долгую жизнь самого зрелищного артиста отечественной сцены». Журналист Отар Кушанашвили добавляет: «Филипп Киркоров — единственный артист, который считает необходимым, чтобы песня была обернута в красивую, хрустящую конфетную обертку». Программа Филиппа Киркорова «ДруGoy» в 2011 году получила награду как лучшее концертное шоу года на премии «Муз-ТВ».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Филипп Киркоров відбудеться 7 жовтня 2013, 19:00, понеділок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма