Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

CATHARSIS

1 листопада 2013, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Группа CATHARSIS возвращается к вам осенью с уникальной концертной программой!  
 
Московский концерт 'ПО ЗАЯВКАМ' вызвал много позитивных откликов, и группа приняла решение сформировать целый тур с подобной концертной программой, для чего ненадолго прервала работу над новым альбомом.
Песни, которые будут исполняться в рамках этого тура, исполнялись на Украине либо очень-очень давно, либо не звучали вовсе, и мы исправим это досадное упущение. Конечно же, не обойдется и без признанных вами хитов, а также, в качестве полного эксклюзива, группа впервые исполнит композиции, которые войдут в готовящийся полнометражный альбом CATHARSIS.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

CATHARSIS відбудеться 1 листопада 2013, 19:00, п’ятниця в Клуб "РК". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+