Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Творческий вечер Манагера

15 листопада 2013, 20:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

15 ноября в 20:00 Фан-кафе GRUSHA (Груша) приглашает Вас на творческий вечер Манагера (Гражданская Оборона, Коммунизм, Посев).

 Олег "Манагер"Судаков - поэт, музыкант, философ, публицист, художник.

Сценическую деятельность начал бэк- вокалистом в ГО (1988), а покинув Г. О., продолжал сотрудничать с Егором Летовым и создал вместе с ним и Кузей УО (Рябинов) группы Коммунизм и Цыганята и я с Ильича (1988-1989). Соавтор таких замечательных вещей: "здорово и вечно,","Лес","Лето прошло","Война","Паломники в Корею".С 1994 г. собрал группу "Родина" и учавствовал с ней в акции "Русский прорыв до 1996. " В 2010-11 гг.
Манагер организовал серию концертов группы "Коммунизм" и выступил в ней.

Манагер - одна из ярчайших, замечательнейших и интереснейших фигур сибирского андеграунда и отечественного рока в целом . Его музыка после первого прослушивания оставляет некоторое недоумение. И слова хлёсткие, и энергетика мощная, и музыка своеобразная, а общий смысл ускользает, растворяется в нагромождении витиеватых фраз донельзя философичного автора, хотя в искренности сказанного сомневаться не приходится. Его стиль - бескомпромиссная борьба, любовь к жизни и воля к победе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Творческий вечер Манагера відбудеться 15 листопада 2013, 20:00, п’ятниця в Фан-кафе Груша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма