БАЛЕТ «Лебединое озеро»

Ціна: від 150 грн
Тривалість
03:15
Бронь На касу
72
години

Опис

П.И.Чайковский ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
 
Казковий сюжет балету за мотивами стародавньої німецької легенди оповідає про прекрасну дівчину, перетвореної на білого лебедя. Романтичні образи «Лебединого озера» хвилюють і дорослих і юних глядачів, а Білий Лебідь давно вже став символом класичного балету. Саме цим спектаклем відкривала свій перший сезон балетна трупа Харківського театру опери та балету в далекому 1925 році.
 
Короткий зміст
 
Перед замком високопоставленої королеви веселиться молодь. Танці блазня змінюються танцями фрейлін і кавалерів. Королева попереджає сина: сьогодні він повинен вибрати собі наречену. Але принцу сумно: він ще не знає дівчини, яку хотів взяти під вінець. Біла зграя лебедів привертає увагу принца, і він йде за нею.
 
У лісі, у руїн похмурого замку, застигло озеро. Білі лебеді виходять на берег. Найпрекрасніша з них несподівано перетворюється на чарівну дівчину і розкриває принцу таємницю: злий чаклун перетворив на лебедів Одетту і її подруг. Чар їх може тільки щира перше кохання. 3ігфрід гаряче клянеться у вірності і любові. Їх розмова підслуховує злий чаклун.
 
У замку королеви почався бал. Серед гостей з'являється Злий чаклун. З ним і його дочка Оділлія, надзвичайно схожа на Одетту. 3ігфрід, думаючи, що перед ним дівчина-лебідь, обирає її своєю нареченою. Чаклун торжествує: клятву дану Одетте, порушено. 3ігфрід бачить на мить справжню Одетту і розуміє, що сталося. Схвильований, біжить він до берега озера. Похмура, тривожна ніч. Вражена горем, Одетта розповідає подругам про зраду 3ігфріда. 3ігфрід намагається переконати кохану, що він вірний їй ... Злий чаклун закликає проти закоханих сили природи. Але ніщо вже не може їх розлучити. У поєдинку з чаклуном перемагає принц. Злі чари зникають. Одетта, принц, дівчата радісно мчать назустріч променям сонця.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

БАЛЕТ «Лебединое озеро» відбудеться 10 березня, 18:00, неділя в Академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

28 лютого, 18:30
Харків ХНАТОБ ціна:
Питання? Відповідь!
+