Театр Верим «Моя профессия - Синьор из высшего общества»

30 березня, 17:00, субота
Ціна: від 50 грн
Інші дати
Бронь На касу
72
години

Опис

Леонідо Папагатто, спритний і заповзятливий чоловік, на що здатний заради благополуччя своєї сім'ї. Він винаходить все нові і нові способи добування грошей, йдучи часом на дрібне шахрайство і шахрайство. Азарт і жага легких грошей призводить Папагатто і його сім'ю до «грі по-крупному», але ця гра ставить його перед несподіваним вибором: великі гроші або сім'я.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Верим «Моя профессия - Синьор из высшего общества» відбудеться 30 березня, 17:00, субота в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

29 березня, 19:00
Дніпро Палац дітей та юнацтва ціна:
30 березня, 11:00
Дніпро Палац дітей та юнацтва ціна:
31 березня, 17:00
Дніпро Палац дітей та юнацтва ціна: від 50 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 354
Питання? Відповідь!
+