Онєгін. LIFE

Ціна: від 50 грн
Тривалість
02:45
Бронь На касу
48
годин
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Марія Максакова - оперна діва світового масштабу, запрошена гостя провідних оперних театрів Європи.

Яскрава неординарна особистість, Марія впевнено заявила про себе не тільки в класиці, але і в гучних світових прем'єрах сучасного музичного мистецтва ( «Цариця» Д. Тухманова, «Лівша» Р. Щедріна, «Альберт і Жизель» А. Журбіна).

Масову популярність талановитої артистки і харизматичною жінці також принесли роботи в кіно і на телебаченні. Її життя завжди багатогранне і насичене творчими подіями. Ними також можна назвати виступи в нашому театрі і в особливості в опері «Онєгін. LIFE ».

Наш глядач вже бачив діву в цьому спектаклі, яка пройшла з великим успіхом, і зможе ще раз насолодитися багатогранним сопрано Марії Максакова.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Онєгін. LIFE відбудеться 24 березня, 18:00, неділя в Академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+