Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

«Мужчины по вызову»

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль «Мужчины по вызову»

Иногда в день рождение случается чудо, тем более если ваш день рождения 31 декабря, в канун Нового года. Так и случилось с Ольгой, главной героиней нашего спектакля. Ее закадычная подружка преподнесла ей необыкновенный сюрприз, от которого Ольга по началу пришла в ужас, но вскоре присмотревшись по внимательнее все же приняла его.
Чем закончилась эта необыкновенная история и кем оказался её чудо-сюрприз вы узнаете побывав на нашем добром светлом спектакле «Мужчины по вызову» 5 декабря, в театре им. ГОРЬКОГО. А мораль спектакля такова: «Верьте в чудеса, господа, и они обязательно произойдут»!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Мужчины по вызову» відбудеться 5 грудня 2013, 19:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма