Концерт симфонічного оркестру

Тривалість
01:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
9+

Опис

Соліст - Антоній Барішевській (фортепіано)
 
У Програмі: Г. Майборода «Гуцульська рапсодія», Ф.Мендельсон 1 концерт для фортепіано з оркестром №1 сіль мінор, Ф. Шуберт
 
Симфонія №3 Ре мажор
 
Диригент - Айдар Торібаєв
 
Антоній Барішевській - Соліст Национальной філармонії України з 2012 року. Закінчив Національну Музичну академію України імені Чайковського клас професора Валерія Козлова.
 
У 2015 году закінчив стажування в асістентурі НМАУ, а такоже навчання в класі Маріана Рибицький у французький приватній консерваторії Нормальній школі музики ім. Альфреда Корто в Паріжі.
 
Прийомів доля в майстер-класах Альфреда Бренделя, Деніела Поллака, Лілі Дорфман. Піаніст гастролює у Франції, Италии, Швейцарии, Данії, Ісландії, России, Білорусії, Сербії, Румунії, Польщі, Испании, Німеччині, Бельгії, Марокко, Ізраїлі та США. Запісувався на радіо и телебаченні України, Сербії, Италии, Данії та Испании. Має записи на CD.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт симфонічного оркестру відбудеться 6 квітня, 18:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+