"Vita bella!" (Життя прекрасне!)

14 квітня, 17:00, неділя
Ціна: від 80 грн
Тривалість
02:30
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

«Vita - bella», або Життя прекрасне - легка дотепна історія про кохання, якої всі віки покірні; про вірність і про жіночу дружбу, яка все-таки є.
У виставі беруть участь заслужені артисти України Л.Вороніна і Н.Масальская,
Провідні артисти театру: Л.Бондарева, Е.Звягін, Н.Новостройная

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Vita bella!" (Життя прекрасне!) відбудеться 14 квітня, 17:00, неділя в Театр драми і комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+