Колобок

Тривалість
00:45
Бронь На касу
72
години
3+
Українською мовою

Опис

Прем'єра!
 
Хто з нас, незалежно від віку не знайомий з казкою про непосидючого Колобка? Сподіваємося, що уявлення нашого Молодіжного театру за мотивами народної казки про кумедного хвалька, стане приємною і цікавою несподіванкою для маленьких глядачів і їх дорослих батьків.

Лялькові персонажі цій веселій музичного вистави, створеної в національному українському стилі, виглядають дуже виразно, кожен має свої характери, дотепні діалоги і дуже яскраві пісні .. Все це робить казку про Колобка яскравою і динамічною.

А чим закінчаться походження Колобка, який втік від бабусі і дідусі? Не поспішайте стверджувати, що вам все і так відомо з дитинства, адже в казці можливо все ...

Завжди раді кожній зустрічі з Вами, наші шановні глядачі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Колобок відбудеться 7 квітня, 11:00, неділя в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+