Алі-баба і розбійників юрба

Тривалість
00:55
Бронь На касу
72
години
4+
Українською мовою

Опис

«Алі Баба і розбійників юрба» О.Варун
 
музична казка
 
Подивися, будь ласка, Шановний глядач, це дуже східна казка, тут і бідняк, і багач, Золото і любов, Підступність і страждання, Перемога і поразка.
 
Шановний, приходь, пожалуйста !!!
Це дуже східна казка !!!
 
Режисер - постановник - заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун, композитор - Геннадій Гордельянов.
 
У виставі зайняті актори: Ігор Титов, Юрій Мокрецов, Геннадій Гордельянов, Олександр Максяков, Ірина Галютіна, Юрій Козлов, Станіслав Любарець, Андрій Зіньковський, Владислав Гончаров, Діана Фролова, Володимир Щербак.
 
      

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Алі-баба і розбійників юрба відбудеться 13 квітня, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+