Вечір Італійської Музики

Ціна: від 150 грн
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

 
У Дніпрі відбудеться гучне культурна подія, концерт «Вечір італійської музики» в дніпропетровський філармонії за підтримки почесних меценатів Італії в Україні! До складу колективу увійшли обдаровані і креативні, високопрофесійні і віртуозні музиканти України! Разом їх об'єднала любов до музики і сцені!
 

Багато музикантів довгий час працювали і продовжують працювати на кращих майданчиках Італії та інших країн Європи!
 
До концертної програми увійшли найвідоміші музичні твори Італії!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вечір Італійської Музики відбудеться 1 квітня, 19:00, понеділок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+