"Один день з 1000 ночей"

19 квітня, 18:30, п’ятниця
Ціна: від 100 грн
Інші дати
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години

Опис

Бухарський емірат 18-19 століття. Держава, що існувала на території сучасного Узбекистану, Таджикистану та частини Туркменії. Главою держави є емір, який має необмежену владу над своїми підданими. Візир - права рука еміра, його помічник, який збирає податки з населення, в тому числі і податок на «просто так», керує судом навіть вміє читати думки свого повелителя, поки той спить, і в кінці кінців, разом з начальником варти Асланбек розшукує головного ворога - каламутніка спокою Ходжу Насреддіна, головна дійова особа вистави.
 
Ходжа Насреддін - персонаж фольклору ряду народів Середземномор'я, Близького Сходу, жартівник і дотепник, герой тисяч анекдотів переважно на злобу дня - про бідних і багатих, про чиновників і духовенство і викривальних, що висміюють людські вади - про жадібних і щедрих, помилкових і чесних, дурних і мудрих. Часто в образі Насреддіна переплітаються риси хитруна і дурника, мудреця і жартівника. Перші анекдоти про Ходжу Насреддіна були записані в Османській імперії в XVI столітті.
 
В нашій гумористичної музичній виставі в полон до еміра (не без допомоги гидкого лихваря Джафара) потрапляє Гюльджан, красива дочка гончара Ніяза, в яку з дитинства закоханий Ходжа. Звичайно, винахідливий Насреддін разом зі спільником, звіздарем Гусейном гуслі відправляються на допомогу дівчині. Вдаючись до хитрощів і переодягання їм вдається потрапити до палацу повелителя Бухари.
 
 
Режисер - Володимир Назаров
Диригент - Юрій Беднік
Балетмейстер - Олексій Коваленко
Дата прем'єри - 24 червень 2018

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Один день з 1000 ночей" відбудеться 19 квітня, 18:30, п’ятниця в Театр ім. Т. Г. Шевченко. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

20 квітня, 17:00
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 596
21 квітня, 17:00
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 647
23 квітня, 14:00
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна:
24 квітня, 13:00
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна:
25 квітня, 18:30
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 657
Питання? Відповідь!
+