Діоген

21 квітня, 17:00, неділя
Ціна: від 100 грн
Інші дати
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
72
години

Опис

Цілком можливо, комедія. Абсолютно точно - на 2 дії
 
Режисер - Сергій Чулков, засл.діяч мистецтв України
Асистент режисера - Лідія Кушкова, рід. арт. Україна
Сценограф і художник по костюмах - Дар'я Біла
Хореографія - В'ячеслав Івлюшкін
 
Тема античності безсмертна. Цей період в історії цивілізації постає перед людством велично, як туга за безповоротним минулим, і піднесено, як пам'ять про епоху надзвичайно високої культури. Вистава переносить глядача в теплій Греції IV ст. до нашої ери, за часів філософа Діогена, громадянина світу (як сам він себе називав), який практикував крайній аскетизм, не сприймав цивілізацію, державу, вважаючи ідеалом первісний лад. Нехтував закони, соціальні знаки престижу, тому й не дивно, що став героєм численних анекдотів - історій про дивака, який намагався власним прикладом довести, що духовні цінності більш необхідні, ніж влада і багатство. У чому сенс життя? Чи варто вірити в долю, або ми самі можемо керувати своїм життям? Питання, які ставлять герої «цілком можливо комедії», їх поведінку носять досить сучасний характер, інакше не з'явилася б на світ ця п'єса і театр не взявся б за її постановку.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Діоген відбудеться 21 квітня, 17:00, неділя в Театр ім. Т. Г. Шевченко. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

19 квітня, 18:30
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 594
20 квітня, 17:00
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 596
23 квітня, 14:00
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна:
24 квітня, 13:00
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна:
25 квітня, 18:30
Дніпро Театр ім. Т. Г. Шевченко ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 657
Питання? Відповідь!
+