Музичне шоу «Пісня буде поміж нас»

Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Ви почуєте кавер-версії золотих хітів української поп-музики композиторів - новаторів: Героя України Володимира Івасюка, Народного артиста України, лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада, Народного артиста України Миколи Мозгового. Чиї пісні звучали серед нас і звучать досі.
 
Тому запрошуємо до нас
 
Солісти - лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ольга Вороніна, Роман Таранцової, Олена Ледовських, Вадим Кочетков, Юрій Головін (труба), Ольга Аванесова (скрипка), Володимир Зубань (акордеон), шоу-балет кадансом

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музичне шоу «Пісня буде поміж нас» відбудеться 14 травня, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+