У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Небоскребы, небоскребы....

5 грудня 2013, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 
ВПЕРВЫЕ В ДНЕПРОПЕРОВСКЕ!  
ВСЕГО ОДИН СПЕКТАКЛЬ!
 
АВИГДОР ФРЕЙНДЛИС
(по мотивам произведений
ВИКТОРА ШЕНДЕРОВИЧА)
Спектакль "Небоскребы, небоскребы".
Еврейский  Музыкально - Драматический Театр им. Шолом-Алейхема г. Киев.
 
«Эмигранты – люди, которые  кучкуются в одном месте и друг друга ненавидят» Л.М. Гурченко.
 
Приехав в Нью-Йорк, по вызову старого друга, посмотреть на ковбоя, который голый играл на гитаре на Манхэттене, Владимир Гольдинер решил остаться. В огромном городе контрастов он обосновался, естественно, в прославленном русско- украино- еврейском районе Брайтон-Бич. Однако не всё оказалось так гладко как он ожидал. Вместо Столицы Мира он очутился там где «Магазин «секенд- хенд люкс», метро по голове, шаурма в нос и Шуфутинский в уши». Слоняясь по гигантскому мегаполису, размышляя о ценностях жизни и тоскуя по Родине, Гольдинер попадает под колеса элегантного «Форд-Фокус» некой миссис Уотсон. А что было дальше, вы узнаете посмотрев спектакль «Небоскребы, небоскребы» Еврейского Музыкально- Драматического Театра им. Шолом- Алейхема, по пьесе А.Фрейдлиса по мотивам произведения легендарного писателя-сатирика Виктора Шендеровича «Потерпевший Гольдинер»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Небоскребы, небоскребы.... відбудеться 5 грудня 2013, 19:00, четвер в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+