"МУЗЫКА МИРА" на Даху Менори

26 травня, 17:00, неділя
Ціна: від 150 грн
Бронь На касу
48
годин

Про продію

Друзі, 26 травня на «ДАХУ МЕНОРИ» пройде концерт «Музика світу»
 
Артисти відправляються разом з нами в музичний вояж по всіх континентах, а заодно запрошують прислухатися до того, що відстоялося в століттях. Кожен народ залишає нам свою музичну картину світу. Вона може бути розкішною, як грузинське багатоголосся, а може бути скромною - у вигляді одноголосного наспіву. Але в будь-якому випадку ця музика підкорює своєю досконалістю. Пам'ять народна залишає тільки найкраще.
 
У концертній програмі
 
Привид Опери, Бітлз, Штраус, Шарль Азнавур, Танго, музика Іспанії, Америки та багато іншого!
 
Чекаємо вас на концерті!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"МУЗЫКА МИРА" на Даху Менори відбудеться 26 травня, 17:00, неділя в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+