Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Нани Брегвадзе

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Брегвадзе Нани родилась 21 июля 1936 года в Тбилиси. Будучи студенткой Тбилисской Государственной консерватории им.  В. Сарджишвили по классу фортепиано,начала петь в оркестре "Рэро" Грузинской государственной филармонии. В 1964 году Нани выступила в Париже в зале "Олимпия". После этого ее пригласили в ансамбль "Орэра",в котором она проработала солисткой 15 лет.

С 1980 года Нани Брегвадзе начала выступать с сольными концертами. По сей день она гастролирует по городам и странам мира. В ее репертуаре широко известные и полюбившиеся публике песни и романсы. Нани Брегвадзе - Народная артистка СССР, Народная и заслуженная артистка Грузии.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Нани Брегвадзе відбудеться 21 травня 2014, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма