У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лунтик и хорошее настроение 13:00

7 січня 2014, 13:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Детский спектакль «Лунтик и хорошее настроение»
 
С 22 декабря 2013 по 7 января 2014 в концертном зале «Синай» культурно-делового Центра «Менора»  Вас ждет эксклюзивный музыкально-театрализованный детский спектакль «Лунтик и хорошее настроение».  Юным зрителям, а также их родителям представят красочное представление со сказочными героями и массой сюрпризов.  До и после спектакля у Вас будет возможность сфотографироваться для сувенирного магнита с любимыми персонажами сказки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лунтик и хорошее настроение 13:00 відбудеться 7 січня 2014, 13:00, вівторок в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.