Вистава "Каблуки"

Тривалість
01:50
Бронь На касу
24
години

Про подію

Поспішайте!
         
ВПЕРШЕ - Театр у фойє
В рамках проекту «STAGE UP» і «+1»
 
КАБЛУКИ
(За мотивами п'єси Жана-Поля Сартра «За зачиненими дверима»)
Психологічний трилер в одній дії
Режисер-постановник - Олексій Стильно
 
У виставі задіяні:
 
•   Актори театру Л. Журавель, А. Кириченко, А. Охайний, В. Чепурна
•   Відеоряд Ю.Захаров, М. Міленкович, Д. Терницький.
 
Трьох незнайомих і зовсім різних людей об'єднує одне: їм усім прийшло запрошення від таємничої організації - зіграти в ГРУ, і вони погодилися прийняти в ній участь.
 
Те, що вони сюди потрапили, не випадковість: їх вивчили, відібрали і їх же страхи використовують проти них. Завдання для цих людей - вибратися з самої реалістичної квест-кімнати. Хто зробить це першим з трьох - отримає приз - волю! Вони знають, що можуть виграти; вони знають, що поставили свою душу на кін, але не знають, що кожен з них стане катом для двох інших.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Каблуки" відбудеться 15 жовтня 2019, 21:00, вівторок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+