Музичне шоу «Пісня буде поміж нас»

Тривалість
01:00
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Режисер-постановник залужений працівник культури Олександр Соколовський
 
Якщо ви шукаєте гармонію та натхнення, то цей концерт саме для вас. Краса та мелодійність української пісні, кращі голоси солістів філармонії, чарівні звуки музичних інструментів, які торкаються душі . Все це чекає на вас на сцені концертної зали філармонії.
 
За участю солістів – лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів: Ольга Вороніна, Роман Таранцов, Олена Ледовська, Вадим Кочетков . Музикантів – Юрій Головін (труба), Ольга Аванесова (скрипка), Володимир Зубань (акордеон) та шоу-балет КАДАНС

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музичне шоу «Пісня буде поміж нас» відбудеться 22 вересня 2019, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+