Анна Герман

15 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Ціна: від 180 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

 
Дорогі Друзі, 15 листопада в ПК «Машинобудівників» після успішного концерту на ДАХУ МЕНОРИ ви знову почуєте ваші улюблені хіти великої співачки і актриси Анни Герман.
 
Пісні «Надежда», «Когда цвели сады», «Нежность», «Эхо любви», «А он мне нравится», «Гори, гори, моя звезда»прозвучать у виконанні Владислави Вдовиченко в супроводі симфонічного оркестру «Romantic Orchestra. Владислава володіє музичними даними, на диво схожими на голос польської знаменитості. Завдяки своєму дару, Владислава виконала 7 пісень у серіалі «Анна Герман. Таємниця білого ангела »

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Анна Герман відбудеться 15 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в ПК "Машинобудівників". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+