Концерт джаз-оркестру «Dnipro band»

Ціна: від 150 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Диригент Юрій Іщенко
 
Ольга Іщенко вокал
 
Володимир Зубань акордеон
 
Ми знаємо, що джаз виник у США серед пригнобленого, безправного негритянського населення, серед нащадків чорних рабів, яких насильно вивозили зі своєї батьківщини. В результаті перенесення негритянської вокальної музики і ритму в інструментальну сферу народилася нова оркестрова музика - джаз.
 
Основні особливості джазу - це імпровізаційність і свобода ритму, вільне дихання мелодії. Музиканти джазу повинні вміти імпровізувати або колективно, або соло на тлі срепетірованого акомпанементу. Що ж стосується джазового ритму (він позначається словом свінг від англійського swing- гойдання), то один з американських джазових музикантів писав про нього так:
"Це почуття натхненного ритму, який викликає у музикантів відчуття легкості і свободи імпровізації і дає враження нестримного руху всього оркестру вперед з безперервно зростаючою швидкістю, хоча фактично темп залишається незмінним".
 
З моменту свого виникнення в південному американському місті Новий Орлеан джаз встиг пройти величезний шлях. Він поширився спочатку в Америці, а потім і у всьому світі. Він перестав бути мистецтвом негрів: дуже скоро в джаз прийшли білі музиканти. Імена видатних майстрів джазу відомі всім.
 
Це Луі Армстронг, Дюк Еллінгтон, Бені Гудмен, Глен Міллер. Це співачки ЕллаФіцджералд і Бессі Сміт.
 
Музика джазу вплинула на симфонічну та оперну. Американський композитор Джордж Гершвін написав "Рапсодія в стилі блюз" для фортепіано з оркестром, використовував елементи джазу своєї опери "Поргі і Бесс".
 
Джаз є і у нас в країні. Перший з них виник ще в двадцяті роки. Це був театралізований джаз-оркестр під керуванням Леоніда Утьосова. На багато років пов'язав з ним свою творчу долю композитор Дунаєвський. Напевно, ви теж чули цей оркестр: він звучить в життєрадісному вимірі, до сих пір користується успіхом фільм "Веселые ребята"..
 
На відміну від симфонічного оркестру в джазі немає постійного складу. Джаз - це завжди ансамбль солістів. І навіть якщо випадково склади двох джазових колективів співпадуть, все ж абсолютно однаковими вони бути не можуть. Адже в одному випадку кращим солістом буде, наприклад, трубач, а в іншому виявиться якийсь інший музикант.
 
Так і в нашому оркестрі DNIPRO BAND. Минають роки, йдуть одні музиканти, долучаються інші.
 
Тому, наш оркестр в новому сезоні знову зазвучить по-іншому. По-новому, бо джаз народжується тільки в момент його створення, момент імпровізації, момент єднання духу свободи, музикантів і вас, наші дорогі слухачі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт джаз-оркестру «Dnipro band» відбудеться 28 листопада 2019, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+